středa 13. října 2021

ČESKÝ KRUMLOV JE SRDCOVKA

Krásný podvečer, přátelé :)

Ráda bych napsala, že zdravím z Českého Krumlova, ale ne, byla jsem tam už v létě. Škoda, jela bych hned zase. Krumlov prostě miluju.

Poprvé jsem se tam podívala asi před sedmi lety, možná je to už dýl. Byli jsme tam tenkrát i ubytovaní, takže jsme si Krumlov parádně užili, večer obdivovali osvícený zámek, procházeli setmělé uličky, kde to žilo a bylo to super.

Letos jsme byli na dovolené na Šumavě a Krumlov jsme měli celkem z ruky. Ale nakonec jsme si poslední den zajeli a Český Krumlov navštívili. A byla jsem z něho opět nadšená. Prošli jsme si uličky, okolí zámku, zahrady, pokoukali na vodáky, vyfotila jsem milion stejných fotek ze známých vyhlídek, dali jsme si oběd v restauraci u řeky a jeli domů. No, co vám budu povídat, zůstala bych tam :))

A teď už k fotkám...


Co vy a Český Krumlov? Taky milujete? Nebo se na návštěvu teprve chystáte? 

Mějte se nádherně,

Vaše Šárka ♥

2 komentáře:

  1. My jsme v Krumlově byli na prodlouženém víkendu loni na jaře, v podstatě ve chvíli, kdy začínal lockdown a zavírali se restaurace. Moc se nám tam líbilo. Skoro bych řekla, že Krumlovu covid malinko prospěl - ubyly davy turistů a město je (nebo aspoň loni v březnu bylo) takové příjemnější (i dkyž bohužel bylo ledacos už kvůli covidu zavřené)

    OdpovědětVymazat
  2. Šárko, Krumlov je moje srdcovka, jezdím sem celkem často. Ale v zahradách jsem už dlouho nebyla.
    Krásné fotky nádherného města.
    Přeji fajn neděli. D.

    OdpovědětVymazat