středa 26. května 2021

Zútulňujeme byteček

Krásný den, přátelé,

dnes bych vám ráda ukázala, co jsem si pořídila nového do bytu. Bydlíme zde čtyři roky, ale stále nemáme ani zdaleka celkově zabydleno, zútulněno. Kromě pár drobností na poličkách a nějaké ty kytičky ve váze jsme doma měli dva obrazy, jeden větší v obývacím pokoji a jednu podobiznu našeho pejska v kuchyni. Bylo tedy načase se po něčem podívat. Už dlouho jsem pokukovala po různých plakátech na zeď. Hlavně jsem přemýšlela, co za motivy by se nám do bytu hodilo. A když jsem objevila stránky posterstore.cz, byla jsem ohromená.

Jde o švédskou firmu inspirovanou skandinávským stylem, tedy jednoduchostí a elegancí, jejíž eshop je na českém trhu poměrně čerstvý. Na webu můžete najít nepřeberné množství plakátů s různými náměty, jako například vintage, fashion, přírodu, abstraktní motivy, dětské motivy a spoustu dalších. K plakátům si zde můžete vybrat rovnou z několika druhů rámů. 

Výběr byl velmi těžký, co vám budu povídat. chtěla jsem nějaký ten kousek do obýváku i do kuchyně. Do obývacího pokoje jsem se zaměřila na motivy z Francie, protože jeden obraz s pařížským náměstím už právě několik let máme, tak aby nám to vzájemně ladilo.

Nejdřív jsem měla vybrané dva velké obrazy a tři menší, že si vytvořím takovou plakátovou koláž, ale nakonec jsem vzala pouze dva velké s tím, že časem je určitě o nějaké ty menší doplním. Vybrala jsem si dva černobílé plakáty a moc se mi líbí. Doufám, že se brzy muž pochlapí a obrazy pověsí na zeď. Uvidíte je potom určitě ještě u mě na instagramu nebo i tady na blogu.


Do kuchyně jsem vybírala obrázky menších rozměrů. Tam bylo rozhodování snad ještě těžší. Nejdřív jsem myslela, že zvolím motivy s kávou, potom třeba listy monstery nebo větvičky eukalyptu. Nakonec jsem v jednom případě opět zamířila do Paříže a jako druhý jsem si vybrala květinku. Barevně mi budou ladit k výmalbě. Ale určitě také nezůstane jenom u dvou, protože by jim bylo smutno :)Na stránkách posterstore.cz najdete také spoustu inspirace ve formě fotografií koláží, jak si obrazy nakombinovat. Web je přehledný, snadno se na něm zorientujete a rozhodně ho neopustíte s prázdným košíkem.Já moc děkuji posterstore.cz za možnost objednat si tyto krásné plakáty v rámci spolupráce. Měla jsem z toho obrovskou radost.

A myslím, že radost udělám i vám. Pokud totiž ve své objednávce zadáte slevový kód SAR35, získáte na svůj nákup 35% slevu. Sleva platí na plakáty s výjimkou kategorie Kolekce umělců. Neplatí na rámečky. 

Slevu můžete využít v období 27. 5. – 27. 6. Nelze kombinovat s dalšími slevami.

Mějte se nádherně a určitě mi dejte vědět, zda jste třeba nějaké plakáty pořídili.

Vaše Šárka ♥


4 komentáře:

 1. Na jejich stránky koukám už pár týdnů a přesně jak píšeš - vybrat si v tom kvantu krásných plakátů, fotek...to snad ani nejde.
  Moc hezky sis vybrala.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Viď, Míšo, mají tam spoustu nádherných kousků. A děkuji ♥

   Vymazat
 2. Hezky sis vybrala. Líbí se mi hlavně ty malé

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, Stáňo, výběr je tam úžasný, o to to bylo složitější :)))

   Vymazat