neděle 3. prosince 2017

Tip na vánoční dárek #3


Krásnou první adventní neděli :)

Další tip na dárek je tady pro vás. Jistě jste každý někdy dostal pod stromeček ponožky. Řekla bych, že je to jeden z klasických, každoročních měkkých dárků ☻ I když mně nikdo ponožky nedává, to je nespravedlivé. Letos jsem to i nahlas prohlásila pro jistotu, aby Ježíšek pochopil, že i já bych nepohrdla pěknými ponožkami. Jednou mě dokonce překvapila dcera. Já bych si myslela, že ty ponožky jsou takovým fakt klasickým, nudným dárkem, a Natálka je jednou pod stromečkem nenašla, nahodila protažený obličej a jako: „Kde jsou ponožky?“ Takže od té doby zase každoročně. Je to tedy nudný, otravný dárek nebo ne? Jak jste na tom vy?

A teď konečně ten tip na dárek. Samozřejmě jde o ponožky. Ale proč se obdarovávat obyčejnými, nudnými, jednobarevnými ponožkami? Co si nadělit veselé, barevné, teplé fusekličky s vánočními motivy? Mně by se tedy líbily. Jsem zmrzlá, a hlavně na nohy, a myslím, že takových nás je víc. Určitě mezi vašimi blízkými taky objevíte nějakou tu zmrzlinku, které by teplé, krásné ponožky udělaly radost.A pokud byste chtěli slabší ponožky, také seženete vánoční.
Krásný adventní čas vám všem :)

Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Šárko já ponožky nedostávám a ani mě nenapadlo si je přát. Loni dostal ponožky manžel, protože byly speciální a velmi drahé. Ty teplé vánoční by se mi hodily. Mám stéle studené nohy.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Alenko, já jsem kdysi od manžela dostala k vánocům takové pletené s beránkem uvnitř. To byly asi jediné ponožky jako dárek, které jsem dostala, ale tenkrát jsem si připadala skoro uražená. Prý pfff, takový pletený ponožky. Ó jak jsem si je potom zamilovala, já s mýma taky věčně studenýma nohama :)

   Vymazat
 2. Haló Ježíšku tady další zmrzlinka..Ty teplé by se mi moooc líbily.😊
  Šári krásnou adventní neděli a celičký advent.❤❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeničko, Ježíšek tě určitě vyslyší :) I tobě nádherný advent :)

   Vymazat
 3. Já jsem takhle zase vždycky dostávala kalhotky a po těch letech jsem na to už dost spoléhala. Jednou mě Ježíšek pěkně vypekl a žádný kalhotky pod stromem nebyly. Musím říct, že nejenom, že jsem byla zklamaná, ale taky dost naštvaná, že mě teďka čeká obíhání obchodů a hledání nějakýho pěknýho bavlněnýho spodního prádla :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tak to přesně bylo s naší dcerou a ponožkama :) No jo, zvyk je železná košile :)

   Vymazat