sobota 14. ledna 2017

Náš život s psím miláčkem


Přeji vám všem krásný víkend :)

Dnes bych vám ráda napsala, jak si užíváme života s naším pejsánkem. Utíká to utíká, a už to bude půl roku, co jsme si Keisy přivezli. Z malinké kuličky s holým flekatým bříškem vyrostla pěkná čiperka. Má přes tři kila a teď momentálně sedí v krabici (ano, opravdu, právě se na ni dívám :))) Několikrát jí spadla a zase se postavila ouška. Je to celý tatínek čivavák ♥

A ty pohledy, které umí vykouzlit. To musí člověk opravdu zažít na vlastní kůži, protože jinak sice ví, proč se říká psí oči, ale dokud je na vás ten váš mazlíček neupře, neotočí hlavinku ke straně, nepochopíte :) Láskou bych ji sežrala, doslova.

Moje návraty z práce získaly také rázem jiný rozměr. Těším se, jak se na mě to naše psisko vrhne a celou mě olíže. Ta její huňka se mrská ze strany na stranu a štěstím se úplně klepe. Když se trošku uklidní, tak se tulinká jak malé dítě. Než ji však zase chytne psinka a začne řádit jak černá ruka. Nic ji není svaté, vše rozkouše. Lino, koberec, zapomenutou nabíječku, oblečení. Už nás pěkně vycvičila, abychom nikde nic v dosahu nenechávali volně ležet. Momentálně mám obavy o kabely od wifi, které jsou sice vedeny za topením a pod linem, ale stejně se jí občas povede je nějak packou vyhrabat. Prostě si poradí se vším.

Při procházkách ji pozoruju, jak objevuje svět, to její nadšení. No, prostě je to brouček.

Má taky několik povolání :))) Zahradnice... Neustále mě přesvědčuje, že kypření půdy v květináčích kytičkám prospívá. Pradlena... Nejlépe se prý vypere prádlo, které má v sobě již několik děr. No a uklízečka pochopitelně... Uklidí vše tak, že se s tím už neshledáme :)

Miluje procházky a teď se namůže nabažit sněhu. Zavrtá se tak, že jí kouká jen ocásek. Samozřejmě zbožňuje jídlo. Od září, co jsme si ten chlupatý uzlíček přivezli, jsme se v klidu nenajedli. Stále máme u stolu malého špióna :)
Přes to všechno a pro to všechno ji moc milujeme a nedali bychom ji za nic na světě, lásku naši chlupatou ♥

Mějte se krásně. Vaše Šárka ♥

10 komentářů:

 1. Šárko ani se nedivím, že by jste ji nedali. Však je milá a roztomilá. Sice se tváří jak kliďas největší, ale věřím že s ní čerti šíjí😉..Hned je doma veseleji viď.
  Přeji ti krásný víkend.. U nás opět padá a padá sníh. Z❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeničko, je to pořádný rarach, to si piš. Ale máš pravdu, máme doma veselo. A je to prima ♥
   Měj se moc krásně, u nás taky padá a padá :)

   Vymazat
 2. Je naprosto dokonalá! <3
  Já takhle plánuju článek o svém kotěti, je to blázen můj. :D
  fakynn

  OdpovědětVymazat
 3. Je uzasna, Sarko. A zivot bez pejsku by byl na nic. ;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, děkuji :) Jo, te´d to vidím taky, jak nám obohacují život ♥

   Vymazat
 4. Božínku, ta je nádherná! Věřím, že s ní ještě zažijete spoustu krásných zážitků. :) Pejsci jsou úžasná stvoření, mně osobně kdysi hodně pomáhal můj maličký, hodně skotačil (přesně jako ta vaše)... teď už je bohužel v psím nebíčku. Ale vzpomínky na něj jsou úsměvné.

  OdpovědětVymazat
 5. Kto má rád psov, ten to pochopí. Náš yorkshir je taká naša protidepresívna gulička.
  Trochu nás obmedzuje pri cestovaní, ale už sme si zvykli. V Čechách sú v obchodoch a reštauráciách benevolentnejší ako tu na Slovensku. Veľa radosti so psíkom prajem.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, prostě tyhle naše lásky nám vždy zvednou náladu :) A moc děkuji :)

   Vymazat