neděle 27. listopadu 2016

První adventní neděle u stromečku...


Přeji vám všem krásný večer :)

Jak jste si užili první adventní neděli? Doufám, že krásně. My jsme podle plánu vyrazili do Pardubic na Perštýnské náměstí, podívat se na rozsvícení vánočního stromečku. Jezdíme tam asi už čtvrtým rokem, vždy nasaji tak trošku vánoční atmosféry. 

I když letos mám pocit, že u nás asi vánoční atmosféru nijak nevykouzlím. Manžel vánoce nikdy zvlášť neprožíval, ale pokud byly děti malé, tak jsem se snažila, abychom si to krásně užili. Teď jsou už dospělé a tak mám pocit, že kdybychom neslavili vánoce vůbec, asi by to manželovi vůbec nevadilo. Ale mě to docela dost mrzí. A letos je to vůbec celkově vše na levačku. Strašně dlouho jsem už bez práce, i když se snad blýská na lepší časy a od ledna nastoupím opět do pracovního procesu. Ale prostě krize dosáhla vrcholu a včerejší rozbitý bojler už to dovršil. Takže jsem z toho všeho spíš smutná.

No nic, snad jednou bude zase líp a i manžel bude mít lepší náladu na svátky :) Asi jsem si trošku potřebovala vylít srdíčko. Člověk má roky nějakou vizi, jak by chtěl vánoce trávit, ale pokud všichni nejedou na stejné vlně, tak se asi nedá nic dělat a brát to tak, jak to je.

Mám pro vás pár foteček z Perštýnského náměstí. S dcerkou jsme si daly punč a poslechly si koledy, pokoukaly, co mají pěkného u stánků. Samozřejmě jsem musela nakouknout také do knihkupectví Kosmas a pošmejdit mezi knihami. A taky jsme se tam pěkně ohřáli :)

Omlouvám se za kvalitu fotek. Jak je trochu šero, tak prostě moje fotky nestojí za nic. Ale snad to není až taková hrůza...
Na figurkách se už dost znatelně podepsal zub času...Andělky se mi moc líbily :)


A těch sladkých laskomin :)
Letos naštěstí nepršelo jako loni, takže byla opět hlava na hlavě.Říkali jsme si s manželem, že příští rok bychom se taky mohli podívat na ten mumraj shůry :))


A večer jsem zapálila první svíčku.


Tak to je z mého článku všechno. Doufám, že jsem vás moc neotrávila svým stěžováním, ale někdy to člověk asi potřebuje někomu nebo někam sdělit :)

Mějte se moc krásně a užívejte si adventních dnů :)

Vaše Šárka ♥

12 komentářů:

 1. Hezké fotky!!Neboj bude líp!ono to vždycky nějak dopadne!Držím pěsti ať práce vyjde§§ILČA

  OdpovědětVymazat
 2. Šári neboj, všechno bude ♥ Užívej vánoc, já jsem letos zdrhla z Pardubic do Krkonoš za rodinkou a ten mumraj na Perštýňáku jsem si ráda nechala ujít :-D

  Krásné dny
  Lenka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Leni, děkuji, v Krkonoších musí být krásně. Však já se zase u tebe pokochám fotečkama :)

   Vymazat
 3. To musela být moc fajn akce, moc se mi líbí betlém a stromeček máte nazdobený nádherně. Věřím, že jste si to moc užili. :)
  Držím palce, aby to v nové práci vyšlo!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Luci, moc děkuji a bylo to moc pěkné. jak nemusím davy lidí, tady mi to nikdy nevadí :)

   Vymazat
 4. Šári moc děkuji za procházku na naše náměstí s tebou..Letos jsem rozsvícení díky práci nestihla a vlastně s tebou ano😉..
  Měj se moc hezky. Držím palečky a neboj vše dobře dopadne. Z❤❤

  OdpovědětVymazat
 5. Ahoj Sarko, jsem moc rada, ze vam ty Pardubice vysly a ze jste si mohli uzit krasnou atmosferu, ktera je videt z tvych fotek :-)A netrap se, urcite bude lepe :-):-)

  OdpovědětVymazat