sobota 26. listopadu 2016

Blíží se zas adventní čas...


Přeji vám krásný sobotní večer :)

Rok se s rokem sešel a máme tady opět advent. Taky vám připadá, že to všechno strašně rychle utíká? Člověk se ani neotočí, přejde jaro, přehoupnou se prázdniny, pokocháme se krásným podzimem a už tady máme magickou dobu předvánoční. A čím jsem starší mi přijde, že to utíká čím dál rychleji :)

Dnes jsem si taky vytvořila adventní věnec. Přiznám se, že jsem na podobné věci trošku kopyto. Mám nějakou vizi v představách, ale nakonec to stejně dopadne všelijak. Ale i když není stoprocentně podle mých představ, těší mě víc než kupovaný. A letos je tedy ještě z chvojí, příští rok bych si chtěla vytvořit proutěný. Viděla jsem na něj v zahradnictví krásné... jak to nazvat... korpusy, polotovary... no prostě čistě zapletené proutí a vy jen ozdobíte. Tak bych to chtěla zkusit.Takže letos nakonec dopadl takto. je v podstatě obyčejný, ještě si možná někde dokoupím smetanovou úzkou bordurku a ovinu ji kolem svíček. Vypadalo by to možná lépe.


Jinak jsme měli v plánu se zajet zítra podívat do Pardubic na rozsvícení vánočního stromu. Ale uvidím, jak nám to vyjde. Dnes odpoledne nám totiž praskl bojler, takže potopa v koupelně... paráda :( Tak možná budeme lítat kolem bojleru, abychom rychle sehnali nový. Jsem z toho pěkně otrávená, protože takový výdaj před vánoci opravdu nepotěší. Hlavně si říkám, že průšvih většinou nechodí sám, tak aby se nepodělalo něco dalšího.

Ale dost stěžování. Přeji vám krásný adventní čas, užijte si ho pokud možno v klidu a pohodě. Vyvarujte se zbytečného přehnaného předvánočního gruntování, davů v obchodních centrech a vychutnejte si pohodičku s cukrovím, sklenkou punče a zapálenou svíčkou :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Šárko tvůj věneček je nádherný. Jaképak kopyto - moc se ti povedl šikulko..Máš velikou pravdu také nějak pozoruji, že čas letí tak nějak rychleji..Výměna bojleru je věc nemilá, ale to zvládnete a čas adventní si užijete v poklidu. Zítra v Pardubkách pozdravuj, já si budu užívat první adventní neděli na nádraží :-)..Krásný adventní čas.Z.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeničko, moc ti děkuji za milý komentář :) V Pardubkách bylo našlapáno jako každý rok. Naštěstí nepršelo, jako loni, tak to bylo příjemné :) Měj se moc krásně :)

   Vymazat
 2. Ahoj Sarko, venecek se ti moc povedl :-)Jestli to s tema Pardubicema vyjde, tak si to rozsviceni vanocniho stromecku pekne uzijte :-)Jinak preji hezky advent :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc ti děkuji. Na stromeček jsme se jeli podívat, bylo to moc pěkné :) Krásné adventní dny ti přeji :)

   Vymazat
 3. Věneček je moc hezký, povedl se ti..:-) Přeji též krásný adventní čas při svíčkách a něčem teplém v hrnečku..:-)

  OdpovědětVymazat