úterý 14. ledna 2020

Poprvé v novém roce...


Krásné odpoledne, přátelé :)

Dlouhá pauza byla... Dlouhá... A jelikož se takto setkáváme prvně v letošním roce, opožděně vám přeji, ať je rok 2020 úspěšný, šťastný, ať jste zdraví a ať se vám daří ♥

Já přemýšlím, co vlastně dál. Zda v psaní článků pokračovat, zda to někoho ještě zajímá, jestli to není ztráta času, který bych mohla využít jinak. Sama nevím. Stejně tak se rozhoduji už hodně dlouho, jak s blogem knižním. Zdá se, že se život víceméně přesunul na instagram a čtenářů blogů ubývá. Nebo ani není čas na to, články číst, vidím to u sebe. Čtu spíše nárazově těch svých několik oblíbených pisatelů.

Pokud se rozhodnu pokračovat, tak uvažuju, v čem navázat, co vytvořit nového. Určitě by zůstaly výletní články, protože to je i můj takový cestovatelský deníček. Můžu se třeba po roce, po dvou podívat, kde jsme v minulosti byli, připomenout si zážitky. 

Loni jsem začala přispívat do dvou internetových magazínů. Jeden je víceméně o receptech, stravě apod., v druhém si můžu vybírat témata, jaká chci a psát. Tak možná některé články, které mi přijdou zajímavé, uveřejním i tady. Kdo mě sleduje na fb stránce, tak už se mohl přes odkazy na většinu podívat. 

Takže asi jo, blog pofrčí dál. Nejspíš by mi bylo líto zahodit ty roky psaní a focení a nechat to u ledu. Jen tomu musím zase nastolit trošku nějaký řád a pravidelnost, abyste se mohli těšit, že něco nového a  zajímavého u mě najdete.

Zatím se mějte nádherně...

Vaše Šárka ♥5 komentářů:

 1. Určitě psát, dál psát. Někdy je to náročné na čas, ale ve výsledku je fajn se otočit a podívat se na kus dobře odvedené práce. Navíc máte stále moc pěkný dosah čtenářů. Jen houšť. Ať se daří, Šárko. :)

  OdpovědětVymazat
 2. Šárko, úplně Tě chápu, občas si také říkám, jestli pokračovat. Ale pak se podívám na své starší příspěvky a zjistím díky článku věci, na které jsem už zapomněla. Takže možná čtenářek ubývá, ale já chci zatím ještě vydržet. Na ostatních blozích mne baví nakukovat k vám do domácností, ráda se všemi cestuji na místa, která neznám a na která se možná ani nepodívám a také ráda nakukuji na různé tvoření a chytám malou inspiraci( protože já moc netvořím).
  Tak doufám, že s námi vydržíš a budeš nás dál inspirovat. :o) D.

  OdpovědětVymazat
 3. Taky hlasuju pro psát. Mám tě ve sledovaných, takže číst budu. A na IG se přejí nechystám - zvykla jsem si na blogové prostředí a na moc platformách být nechci (i FB používám hodně málo).
  Já si blog píšu i trochu pro sebe - hlavně u výletů je to taková moje konzerva vzpomínek a občas se ke svým vlastním článkům vracím. Občas si na vlastním blogu hledám i recepty toho, co jsem vyzkoušela jednou nebo dvakrát a nevím suroviny nebo postup z hlavy... A doufám, že některé články třeba zaujmou i někoho dalšího.
  Přeju vše dobré do dalšího roku a ať ti blogování dělá radost.

  OdpovědětVymazat
 4. Ahoj Šárko, mám to úplně stejně. Potřebuji přesunout aktivitu jinam, ale na druhou stranu se mi nechce s blogováním úplně skončit. Knižní blog jede i díky naší Romče, která čte pořád - a já teda taky neumím přestat- :D a na Bláznivou mámu zase dávám aspoň výlety a různé akce s rodinkou. Už neřeším dosah a návštěvnost. Mám to spíš pro sebe, jako takový on-line deník. :)

  OdpovědětVymazat
 5. Dobré rozhodnutí, Šárko! I když všechna ta dilemata chápu, člověk musí mít z psaní radost. I pro mě je blog takovým deníčkem. A nebudu zastírat, myslím, že to je i o komunikaci. Každý komentář mě těší, a nemyslím jen pochvaly toho, co jsem uháčkovala. Mám radost, když jsou třeba mé postřehy z cest pro někoho zajímavé a užitečné. V poslední době se i množí čtenářky, které z různých důvodů cestovat nemohou a píšou, že se na určitá místa podívaly díky mě. To je velká radost!
  I tobě takový pocit přeji, PF 2020! Helena

  OdpovědětVymazat