pondělí 20. března 2017

Jaro se probouzí...


Přeji vám krásný začátek nového týdne :)

Užili jste si víkend? Počasí se tedy moc nevyznamenalo, výletům asi nepřálo. Já byla od pátku do neděle v práci, takže teď mě čekají dva dny volna... hurááá :) Těším se na procházky s Kejsinkou, vyloženě si je užívám. Jarní příroda mě nabíjí, pozoruju pejsánka, jak je spokojený a je mi hej. Tak snad bude počasí procházkám trochu přát.
Samozřejmě občas už beru na svoje toulky foťáček. U nás toho zatím moc nekvete, ale přece jen se mi něco podařilo zachytit. A nejenom květenu :) Jestli máte chuť, podívejte se se mnou :) Tady už primulka vykvetla :)


Kachny prostě miluju, fotím je vždycky, když na ně někde padnu :))Kejsinka procházky miluje ♥


Rošťák jeden, schoval se mi do větví :)Vymýšlím neplechu ... ♥No, ta mrtvá ryba nevypadá moc dobře, já vím :(


Sněženky miluju ♥


V minulosti jsem vždy tvrdila, že z ročních období mám nejraději léto. Teď, když nad tím tak přemýšlím, začnu se asi přiklánět k jaru. Vše se probouzí, pučí, dere k životu. Sluníčko se snaží a v čem vidím veliké plus... neotravují nás hmyzáci :)

Mějte se moc krásně a užívejte si nástup jara plnými doušky :)

Vaše Šárka ♥

14 komentářů:

 1. Krásné fotky, Šárko! Také mám moc ráda kachny, ale kupodivu jsem je nikdy nefotila. Buď jsem je potkala bez foťáku, nebo jsem na ně koukala tak blbě shora, že nebyly k focení (např. u nás v Nýřanech).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak třeba se k nim jednou dopracuješ :) Já se poprvé vyžívala v Poděbradech, tam jich kolem řeky byla hejna. Potom u rybníka u zámku v Krumlově, tam jsme je chodili krmit. A od té doby je prostě žeru :)))

   Vymazat
 2. Jo a moc pěkný vzhled blogu. Jaro dýchá už i z něj. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, moc díky. Chtěla jsem něco jednoduchého, tak snad mi to zase chvíli vydrží :)

   Vymazat
 3. Jéé, krásný jarní příspěvek, Šári :) Škoda, že já toho našeho chlupatého kočičáckého prďolu na procházky vzít nemůžu, venčit můžu leda tak manžela :D Taky už se těšíme na procházky a i na práci na zahrádce. Zaplaťbůh, že je další zima za námi, sice se snažím užívat si každé období, ale na jaře a v létě mi to užívání jde o dost lépe :) Měj se krásně a doufám, že jsi měla skvělý první jarní den :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak vyvenčit manžela může být taky zábava :)) Užívejte si všichni jarních dnů, snad už se brzy vyklube i sluníčko :)

   Vymazat
 4. Já jsem dneska konečně odstartovala letošní in-line sezónu a bylo to naprosto úžasný. Miluju jaro, ten svěží vzduch, žádnej hmyz a hlavně teplotu tak akorát (ani zima, ani vedro :). Ta fotka ptáčka je krásná. Já jsem teďka dočetla knihu Posedlost, kde žlutý ptáček je symbolem čarodějnictví, tak mi trochu zatrnulo, jak jsem ho viděla na tvé fotce :D. Holt ty knižní příběhy mě doprovázejí fakt všude :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A tak to je pěkná náhoda s tím ptáčkem. Já o sobě občas tvrdím, že jsem čarodějnice, tak kdo ví, jak to je :))
   Jaro je opravdu prima, tak si ho užívej :)

   Vymazat
 5. Já mám nejraději jaro, ještě se dá dýchat a vyvětrat :-)) Krásné fotky z procházky, hezky jarní ;-) Šárko, měj se fajn D.

  OdpovědětVymazat
 6. Zrovna dneska rano jsem cvakala snezenky a bledule pred barakem co rostou :) az trochu uschne ten bordel blato a tak (nechce se mi koupat psy :D) tak vyrazime nekam dal :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Už se těším, až bude opravdu pěkné počasí, to budeme pořád venku s Kejsinkou :)

   Vymazat
 7. Krásné fotografie. Dnes jsem se sestrou šla na procházku do lesa. V tuto dobu rozkvétají podléšky a les je tak krásně zbarvený do fialovo modré barvy a občas vykoukne nějaká růžová. Hned ten den je hezčí a to stačí tak málo :)
  https://underonesky.blog/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak to věřím, že taková procházka nabije energií, taky je miluji :)

   Vymazat