středa 1. února 2017

Zima se vážně nevzdává


Přeji vám krásný, zasněžený večer :)

Zima se letos opravdu nevzdává, jen co je pravda. Včerejší večerní chumelenice mě dost překvapila. To je tak, když jste celý den v práci, odkud nevidíte ven a potom tam na vás čekají pomalu závěje. Navíc jsem den předtím někde četla, že by už sněžit nemělo. No, asi jsem si vybrala špatný server na počasí :) 
Nejvíce nadšená je ze sněhu asi naše Kejsinka. Každé venčení si užívá, krtkuje, vybírá si ty největší sněhové hromady. Z procházky jsme si dnes přinesly několik sněhových koulí na bříšku, kterých jsme se musely zbavit až ve vaně. Ale ta její spokojenost je úžasná :)

V neděli jsem měla volno a tak jsme se vydali na procházku kousek od naší vesnice. Sněhu bylo sice o dost méně, ale i tak se Kejsule vyřádila. Navíc oproti sobotě bylo nádherné počasí, vysvitlo sluníčko, tak jsme si to užili.

A vám přináším pár foteček. Krajinu určitě už poznáte, protože jsem tam nefotila poprvé. Ale snad to nebude vadit.Když se podívám na vrchní fotografie a na tuto, ani bych neřekla, že je to foceno v jeden den. No jo, něco je proti slunci a potom to tak vypadá. Jinak miluji stromy a podobné aleje, proto je věčně fotím, byť ty fotky vypadají stejně a nebo podobně :)


Mějte se nádherně, ať už zimu milujete a nebo se těšíte na jaro :)

Vaše Šárka ♥

2 komentáře:

 1. Šári tvé fotky jsou moc krásné a ten pařez je nádherný.
  Zima mi nevadí a dovede být i krásná jako je letos, ale já jsem teplomil a těším se na jaro. Krásné dny ti přeji. Měj se moc hezky. Z❤

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeničko, děkuji za milý komentář. Jsem taky teplomil, ale nakonec jsem ráda, že byla zima jaká byla. Pořád lepší sníh a bílo než bláto. Ale te´d už se taky těším na jaro, na kytičky a na teplíčko :)
   Měj se moc krásně ♥

   Vymazat