úterý 11. října 2016

Teplice – botanická zahrada II.


Přeji vám všem krásný den :)

Dnes jsem to už psala čtenářům svého knižního blogu. A sice dnešní den je přesně ten podzimní, které nemám ráda. Sychravý, pošmourný, depresivní, chladný a lezavý. Myslím, že svítit budeme celý den. Ani Kejsinka nechtěla běhat po zahradě a to už je co říct :)
Ale abychom si ten šedý den zpestřili, mám pro vás další foto článek z botanické zahrady v Teplicích. Tentokrát to budou ukázky venkovní expozice.

Počasí bylo nádherné, slunečno, teplo, užili jsme si to a bylo to opravdu bezvadné.
Květináče s různobarevnými kopřivami (nevím, přesný název a nechce se mi googlit, přiznám se) byly úžasné.


Druhů jiřinek bylo požehnaně. Obrovská krása :)V Teplicích v botanické zahradě se nám opravdu moc líbilo. Je to sice menší zahrada, ale nám to vyleženě vyhovovalo. Neměli jsme moc času, takže jsme si ji stihli pěkně v klidu prohlédnout a i se v cukrárně vevnitř v zahradě stavit na báječný dortík. 

To je pro dnešní článek všechno. V dalších se můžete těšit na pokračování projektu 365 dní ve fotografii, potom vám také ukážu opět naši Kejsinku, která roste jako z vody.

A ještě mám pro vás otázku. Koupila jsem si na buxu tři kuchařské knihy. Pokud by vás zajímalo, jak vypadají vevnitř, napište mi do komentářů a já pro vás připravím foto článek. Pro členy knižního klubu jsou stále v akci za 29Kč.


A to už je opravdu všechno. Mějte se moc krásně :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Šárko v dnešním pošmourném dni jsou tvé fotky opavdu dobíjecí. Moc krásně tam muselo být. Je pravda,že jsme tam ještě nebyli, tak si píšu na seznam výletů budoucích.
  Měj se moc hezky. Z.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Zdeni, moc děkuji :) Určitě, pokud budeš mít cestu na sever, do botanické zahrady se podívej :)

   Vymazat
 2. Opet krasne fotografie Sarko :-)Hned ma clovek lepsi naladu, takovou kytickovou:-)

  OdpovědětVymazat
 3. milujem botanické záhrady, uplne supoer fotky :)

  http://teenmumy.blogspot.sk/

  OdpovědětVymazat