středa 12. října 2016

Projekt 365 dní ve fotografii #21


19. 9. – 2. 10. 2016

Přeji vám všem krásný den :)

Tak sychravý podzim už opravdu převzal vládu, ale stejně pořád nepřestávám doufat, že se ještě dočkáme pěkného počasí.
Dnes mám pro vás další pokračování mého foto projektu. Dnes spojím dva týdny do jednoho článku, protože potřebuji nějak stáhnout ten datový rozptyl, abych zase dávala fotky vždy jen týden zpětně.

A jdeme na to...

Kejsinka teď asi na mých fotkách bude vévodit ♥ Je to prostě naše láska ♥


Miluji šípky, šípkový čaj... Koupila jsem si v Chorvatsku i šípkovou marmeládu, ale zatím jsem ji neotevřela. Tak jsem zvědavá, jaká bude :)


Zjistila jsem, že nemám skoro žádné čerstvé podzimní fotografie. Musím to napravit. Doufám v to zlepšení počasí, že potom vyrazím s foťáčkem a nějaké pořídím.


A opět naše zlatíčko chlupaté :)


Během prázdnin byly v akci brožované knihy z nakladatelství Host. Koncem srpna jsem si tyto čtyři objednala, ale teprve až teď koncem září jsem se dostala do zásilkovny si balíček vyzvednout.


A opět náš miláček ♥ Páníčka taky morduje moc ráda a pěkně olízat... to dělá nejradši. Jen se mi nedaří to naše šídlo vyfotit nějak čistě, všechny fotky mám takové zastřené. No snad se jednou podaří.


Gerberky mám moc ráda. Tato barvička byla nádherná, ale fotka se mi taky nějak nevyvedla. Co to jéééé? Nic se nedaří :(


Knihu A proto skáču doporučuji každému, kdo touží porozumět světu autistů. Je to skvělá kniha a člověk se opravdu hodně dozví.


Kejsinka si v pohodě hoví u mě na klíně a vůbec jí nevadí, že u toho píšu na počítači :)) A hoví si i právě teď, když sepisuji tento článek. Je to prostě mazel.


Ve svátek byl manžel doma, tak jsme si opět po nějaké době zajeli do Kutné Hory. Jen tak na procházku a na kafíčko. Podívali jsme se i do kostela, který vidíte na snímku s krásnou opravenou střechou. Možná napíšu i nějaký kratší článek, ale musím ještě mrknout, jestli ty fotografie z kostela stojí za publikování. Ještě jsem to všechno neprobírala.


A jedna podzimní... bobulovitá :)


I takhle občas trávím čas... mrknu na videa a dá si oblíbený šopáček.


První říjnový den jsme vyrazili na sever, jak už víte z článků o botanické zahradě. Nebyli jsme pouze v Teplicích, ale také v Děčíně. Prošli jsme si ZOO, určitě bude také článek. A kousek od ZOO jsme se podívali na vyhlídku, odkud je krásný pohled na město a zámek.


A nakonec opět bobulky :)


Tak to jsou moje zářijo-říjnové dva týdny. Teď už se mi snad podaří přidávat články vždy týden zpětně jako dřív.

Mějte se moc krásně :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Krásné fotky, Šári, sálá z nich skvělá atmosféra. Snad se to počasí už umoudří, taky bych ráda vyrazila na nějakou slunečnou podzimní procházku. Kejsinka je nádherná, strašně sladká a připomíná mi svým způsobem našeho mrňouse - to je taky takový společenský tvor, musí být u všeho a nemám snad jedinou ostrou fotku (kromě těch, kde spí)... prostě nejde vyfotit, je neustále v pohybu. Ať se malé krasavici daří a Ty se měj také nejkrásněji :))

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Kristý, moc děkuji :) Jojo, Kejsinka nesmí u ničeho chybět. Když vařím, leží mi na nohách, takže mám fakt omezený prostor k pohybu :)) A jestli někdy vyfotím ostrou fotku, bude to asi zázrak :))) Taky se měj moc krásně :)

   Vymazat
 2. Ty fotky jsou opravdu super, přemýšlela jsem taky o něčem podobném, ale nevím, jestli bych měla den natolik zajímavý, abych z něj vybrala nějaká okamžik, každopádně by to hodně mohlo pomoct k tomu, abych minimálně jednou denně dělala něco zajímavého. :)

  www.fakynn.blog.cz

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji :) Určitě to focení vyzkoušej, taky jsem se bála, že nebude co fotit, ale většinou se vždy něco najde. Není to jen o výletech a podobně, ale i o úplně všedním životě :)

   Vymazat
 3. Krasne fotograficke shrnuti dvou tydnu Sarko:-)A ten vas mazlicek :-):-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, děkuji :) A Kejsinka je miláček, to každopádně ♥

   Vymazat