neděle 2. října 2016

Projekt 365 dní ve fotografii #20


12. 9. – 18. 9. 2016

Přeji vám všem krásný, pozdní, nedělní večer :)

Ještě než si půjdu rozečíst novou knížku, napíšu vám článek s dalším pokračováním mého foto projektu. Pořád jsem strašně pozadu, ale protože nechci dávat tyto články tak nějak hned po sobě, nedaří se mi zatím moc srovnat data. Ale ono se jednou zadaří :))

A jdeme na jeden ze zářijových týdnů :)

Manželova maminka měla svátek a tak jsem si pěkně zamlsala. Dortík byl vynikající. A sladké... to je něco pro mě. Závislost. Zhouba :)))


Občas vůbec nevím, co vyfotit, tak jsem jednou vyblejskla například naše kuchyňské hodiny.


Takto nám kvetla česneková pažitka. Nevím, jestli to nemá nějaký svůj vlastní název, já prostě říkám česneková pažitka. Mám ji raději než klasickou.


V Levných knihách jsem si koupila tyto dvě krásky. Moc se těším, až se do nich pustím, hlavně do Sladkého zapomínání.


V pátek jsme si udělali tuňákový salát. Chutnal výborně. Teď si tak říkám, že bych zase mohla s tuňákem něco dobrého vytvořit.


Značka Syoss mi opravdu nesedí. Zkusila jsem ji po letech, protože jsem sadu šamponu a kondicionéru dostala, ale hned od prvního mytí mě neskutečně svědila pokožka hlavy. 


A v neděli jsme si přivezli naši lásku velikou... Kejsinku ♥♥♥ Určitě zase bude nějaký článek s fotografiemi. Kejsinka roste jako z vody a je to náš miláček.To je pro dnešní noční článek všechno. Mějte se moc krásně.

Vaše Šárka ♥

8 komentářů:

 1. Jeee, ten psík je nádherný. :-)

  OdpovědětVymazat
 2. Bože, ten psík je naprosto rozkošný.. Páni :33
  Zkus šampon "Naturalium" je úžasný samo ho mám.. Budu na něj psát asi, tedy už dnes recenzi, což bude pro mě nezvyk, když jsem ji nikdy nezkoušela :D
  http://arliejens.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za tip, Karlo, mrknu se po něm, název mi zatím nic neříká :) A Kejsinka je naše zlatíčko, máme ji dva týdny a už si nás skvěle omotala kolem prstu :))

   Vymazat
 3. Syoss značka mi taky nesedí, strašně mastí vlasy...Pěkný hafan...Ilča

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilčo, děkuji :) Taky jsem už slyšela víc negativních názorů, rozhodně do ní už víc nepůjdu.

   Vymazat
 4. Kejsinka je sladoucka :-)Jinak znacku Syoss jsem jeste nezkousela a dortiky ?To je take moje slabustka, a kdyz je k tomu dobra kavicka, tak to je teprve onco :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S tou kávičkou jsme na tom stejně, taky ji miluji :) A Syoss snad ani nedoporučuji, je to moje druhá negativní zkušenost a těch negativních jsem, bohužel, četla víc než pozitivních. Měj se krásně, Jani :)

   Vymazat