čtvrtek 20. října 2016

Návštěva ZOO v Děčíně


Krásný pozdní večer přeji :)

Kdo mě sleduje, určitě mu neunikly fotografie z botanické zahrady v Teplicích. V týž den jsme navštívili také děčínskou ZOO. Už jsem tam před lety byla. Pamatuji si, že mě moc nenadchla, nazvala jsem jí ptačí zoologickou zahradou. Ale letos jsem z ní měla lepší pocit.

A podělím se s vámi alespoň o několik snímečků...

Děčínská ZOO je jediná v Česku, která se věnuje chovu medvědů grizzly. Můžete tam tedy potkat Míšu a Helgu. Oběma je přes třicet let, takže jsou to už staříci. Ale pozorovat je bylo skvělé. Počkali jsme si i na komentované krmení a rybičky jim opravdu chutnaly :))Motýlka jsem nemohla nevyfotit :))Psouni jsou úžasná zvířátka, ale tady k nim nebyl moc dobrý přístup, takže se hůř fotilo.


Kousek od ZOO je krásná vyhlídka na město Děčín. Tak jsme se tam také došli podívat. Někdy bych si chtěla město i projít, podívat se na zámek.


Zmíněná vyhlídka...Jak se tak koukám, je to maxi článek :)) Doufám, že se vám fotky budou líbit. Napište mi, jestli jste někdy byli v ZOO v Děčíně a nebo třeba jakou ZOO máte nejraději.

Mějte se moc krásně :)

Vaše Šárka ♥

7 komentářů:

 1. V ZOO v Děčíně jsem byla letos s vnoučkem a líbila se mi :-) Bohužel jsme nešli na vyhlídku :-) Na zámku jsme byli druhý den :-) Líbí se mi i pražská a liberecká ZOO :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Praze i Liberci se mi ZOO taky líbí. Letos jsme byli ještě v Brně a i tamní ZOO mě zaujala. A ráda jezdím do Jihlavy :)

   Vymazat
 2. Sarko moc pekne fotecky, hlavne meda je uzasny :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Všechny fotky jsou nádherné, ale nejvíce se mi líbí ty s medvědem. Já v Děčíně v zoo ještě nebyla. :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuji, medvědi byli opravdu skvělí :)

   Vymazat
 4. V Děčíně v zoo jsme byli již často, nemáme to do ní daleko a město znám, studovala jsem zde :o). V Ústí a Liberci jsou větší a hezčí, to každopádně. Děčínská je zase dobrá pro malé děti, které prohlídku vydrží bez reptání :o).
  Pěkné dny Šárko.
  Ála

  OdpovědětVymazat