středa 7. září 2016

Projekt 365 dní ve fotografii #17


22. 8. – 28. 8. 2016

Všechny vás moc zdravím po dovolenkové pauze :)

Včera v noci jsem se vrátila zpět do Čech a z ráje do reality všedního dne. Dovolená byla nádherná, maximálně jsem si ji užila a určitě se s vámi podělím o dojmy a fotografie, kterých mám spousty.

Dnes mám pro vás další díl foto projektu, abych dohnala skluz. Tak jdeme na to :)

V minulém díle jsem vám ukazovala poupátka mé „Miltonky“, tak dnes už v plném květu.


Úterý bylo ve znamení úžasné výhry, jak už jsem na blogu psala :) Radost jsem měla opravdu obrovskou.


Ve středu jsem psala recenzi na tuto červnovou novinku od Odeonu. Doporučuji vám všem, kteří máte rádi překvapivé zvraty a zvláštní konce. Opravdu moc zajímavé čtení. Ale nejspíš ne úplně pro všechny.


Ve čtvrtek nastal čas balení, protože večer jsme odjížděli na dovolenou do Chorvatska. Balení nesnáším, vždycky trpím a nejradši bych si vzala vše :))) A pochopitelně jsem kufr několikrát přebalila, jak jinak :)))


Po zhruba patnáctihodinové cestě jsme dojeli do Ploče, kde jsme se trajektem přesunuli do cíle naší cesty... do Trpanje na poloostrově Pelješac.


Trpanj je nádherné přístavní městečko, naprosto jsme si to tam užívali.


V této zátoce by mělo být léčivé bahno. Taky jsme se potom jeden den zkusili namatlat. Mluvili jsme tam s jednou paní, které bahno opravdu pomáhá na lupénku a na pohybové problémy. Tak nejspíš na tom něco bude. Ale chce to několik těch návštěv na bahýnku, my jsme to chtěli jen zkusit, tak zázrak nečekáme :)


Tak to je pro dnešní článek všechno. Dalších několik článků bude určitě věnováno mému pobytu v Chorvatsku, ráda vám přiblížím prostřednictvím fotografií místa, která jsme navštívili. Tak doufám, že se rádi podíváte a třeba se i inspirujete pro vaši příští dovolenou.

Mějte se krásně a užívejte nádherného, zářijového počasí :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Ahoj Sarko, to je skvele ze jste si tu dovolenou pekne uzili :-)Moc pekne misto a krasne fotky, uz se tesim na dalsi :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, moc děkuji, bylo tam opravdu překrásně :)

   Vymazat
 2. Ahoj Šárko, vítej doma z Ráje. :) Pěkný článek a těším se moc na ty dovolenkové. A na fotky, i když jsem je sledovala i na fb. Ale v článku vždycky vypadají mnohem lépe. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, moc děkuji :) Musím se přiznat, že se mi zpět vůbec nechtělo :)

   Vymazat