pondělí 1. srpna 2016

Projekt 365 dní ve fotografii #12


18. 7. – 24. 7. 2016

Přeji vám všem krásné pondělní ráno :)

Dnes mám pro vás další týden projektu 365 dní ve fotografii. Tentokrát už dvanáctý. Jen nějak nestíhám přidávat článek dřív, abych nebyla zpětně v podstatě dva týdny, musím to zkusit nějak posunout tento týden. Budou tedy asi dva články tak nějak více za sebou, abych to srovnala :)

A jdeme na to :)

V pondělí mi dorazila úžasná knižní výhra. Na FB stránkách Žena a život jsem vyhrála knihu Bábovky Radky Třeštíkové. Měla jsem v plánu si ji pořídit, takže výhra ohromně potěšila. Sice nevím, kdy na čtení dojde, protože mám několik knih v plánu před ní, ale je domáááá :))


Takto s dcerou snídáme dost často poslední dobou :) A nejen snídaně. Když mě honí mlsná a nevím, co bych, dám si lupínky s mlékem :)


Mám hodně ráda bílé nebo smetanové hrníčky, talíře, doplňky a tak různě :) Tyto hrníčky se loni daly v Bille koupit za pěknou cenu s nasbíranými bodíky, takže jsem si doplnila zásoby. Nejen o hrníčky různých velikostí, ale také o talíře a misky.


Ve středu jsme si dali švestkové knedlíky :) Mňam, to jsme si pořádně nacpali bříška :) Miluju je ♥♥♥


Musela jsem vyzkoušet nové pastelky, které mi dorazily :)


Jsme šopáččí rodina. Už jsem to určitě v některém článku psala. Šopák milujeme a děláme si ho nejméně třikrát do týdne.


V neděli jsme se vydali na nákupy na dovolenou. Vůbec se mi nechtělo, nákupy oblečení poslední dobou nesnáším. Nejspíš je to od té doby, co přibírám i z vody a nic mi nesedí, nesluší a ve všem jsem jak jitrnice. Dřív mě nákupy hadříků docela bavily. Ale nakupovat teď kupříkladu plavky je pro mě naprostý horor. Joooooo, do knihkupectví, tam byste mě na nákupy nemuseli přemlouvat :D


Tak to byl můj další týden. Mějte se moc krásně a užívejte si prázdnin a dovolených. Jeden měsíc se nám přehoupl, takže vychutnávejte sluníčka, než se opět za nějakou dobu ponoříme do podzimu.

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. ŠOPÁK MÁM TAKY MOC RÁDA, NÁKUPY NESNÁŠÍM POSLEDNÍ DOBOU ROVNĚŽ A ZE STEJNÉHO DŮVODU...KNEDLÍKY
  VYPADAJÍ DOST LÁKAVĚ...PĚKNOU DOVČU..ILA

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ilo, moc děkuji :) Na dovču se těším, ale ještě si chvilku počkám :)

   Vymazat
 2. Knedliky rovnez miluji s cimkoliv :-)a pekne nakupy,krasne si uzij dovolene :-)

  OdpovědětVymazat