pátek 19. srpna 2016

Olympijský park v Pardubicích


Zdravím vás všechny při pátečním večeru :)

Před pár dny, konkrétně minulý víkend, jsme se zajeli podívat do Pardubic do Olympijského parku. Zajímalo mě, jak je to vytvořené, jak je to veliké, jaké disciplíny tam najdeme. 

Překvapilo mě, že to je opravdu veliké a rozlehlé. Poprvé jsem se podívala do parku Na Špici se svou proslulou lávkou. Vy, kteří bydlíte v Pardubicích či v okolí, budete vědět :) Mimochodem, ta lávka je opravdu docela šílená, byť pro oko vypadá dobře. V zimě bych tudy nechtěla jít a tlačit kočárek už vůbec ne.

Ale pojďme k fotografiím :)


Manžel si našel nové bydlení :))Na závěr, protože jsme si opravdu pěkně pošmajdali, jsme museli doplnit energii nějakou mlsnůtkou :)


Takže takto jsme strávili nedělní odpoledne. V Olympijském parku bylo spoustu dětí i dospělých, soutěžili, sportovali. My jsme tedy jen okukovali :))) Ale i to nás vyčerpalo a dohnalo do kavárny :))

Ještě do neděle můžete park navštívit, takže pokud máte chuť, určitě neváhejte :)

Mějte se moc krásně :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Vidíš, to mohlo být super. My máme park na Lipně, ale nějak jsme se tam ani nenachystali. A nemám odvahu po dnešním dnu, kdy se manžel překonával po něm chtít ještě výlet. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No já toho svýho taky musela vytáhnout, protože se mi nechtělo být celou neděli doma, ale ani se mi nechtělo nikam daleko. A ten Olympijský park mě docela zajímal, tak jsme to aspoň omrkli :)

   Vymazat
 2. Pekne straveny den v Olympijskem parku, super napad a jak tak koukam, tak navstevniku bylo dosti:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jani, lidí tam bylo opravdu hodně, od dětí až po babičky :))

   Vymazat