úterý 16. srpna 2016

Mé oblíbené vůně #3


Přeji vám všem krásný slunečný den :)

Užíváte si léto? Je to šílené, ale už se blížíme do finále. Zase to tak strašně uteklo a já mám pocit, že jsem si ho ještě nějak extra nevychutnala. Možná je to i tím, že dovolenou máme teprve před sebou.

Ale zpět k dnešnímu článku. Opět po nějaké době jsem zde s rubrikou o mých oblíbených vůních.

Před pár lety jsem objevila vůni Armani Emporio Diamonds. Jsou vůně, které vám učarují na první přivonění. A tato v mém případě mezi ně patří. Je to překrásná, výrazná vůně, která se tedy zrovna na léto moc nehodí. Ovšem od podzimu do jara určitě doporučuji. Flakónek samozřejmě také už nemám, takže použiji fotky z internetu.


Jeden z nejznámějších světových návrhářů Giorgio Armani přišel na trh v roce 2007 s novinkou Giorgio Armani Emporio Diamonds. Jedná se o luxusní vůni určenou pro ženy a vytvořil jej mistr vůní Thierry Wasser. Tvůrce se nechal inspirovat okázalou výjimečností a čirou krásou diamantu, který symbolizuje design flakonu.

Giorgio Armani Emporio Diamonds vám nejprve učaruje neobyčejnou kombinací liči a lahodných malin. Poté se rozvine vybroušené srdce, ve kterém se skrývá něžná růže a omamná frézie. Jakmile odezní květinové tóny, můžete ucítit přepychový základ, který je tvořený prosluněným jantarem, roztomilou vanilkou a špetkou vetiveru.

Celá tato kombinace tvoří vybroušený šperk, který podtrhuje pikantní smyslnost a ženskost. Giorgio Armani Emporio Diamonds bude jedinečným klenotem vaší šperkovnice

Složení:

Hlava: malina, liči

Srdce: pačuli, růže, cedr, konvalinka, frézie

Základ: jantar, vanilka, vetiver


Tuto vůni miluji a určitě se k ní budu stále vracet. Myslím, že je to hodně známá vůně, ale určitě ji nepotkávám na každém kroku jako třeba Chloé, kterou, mimochodem, mám taky moc ráda. Několikrát se mi podařilo sehnat i velmi zdařilou imitaci. Ale už se těším, až si zase pořídím originál. Rozhodně stojí za to a určitě milovnicím silnějších vůní doporučuji.

To je pro dnešní voňavý článek vše a zase někdy příště. Určitě mi napište, jestli vůni znáte, máte rádi a nebo vám naopak třeba nesedí :)

Mějte se moc krásně...

Vaše Šárka ♥

2 komentáře:

  1. Malina a lichi... Wow! Asi se zastavím v drogerce a očichám haha:)

    OdpovědětVymazat