středa 3. srpna 2016

Fotočlánek nabitý květinami :)


Krásný středeční podvečer vám všem :)

Dnes je celý den tak nějak zakaboněno a pošmourno. Sluníčko se marně snažilo nalézt skulinku a ukázat svoji sílu. Po delší době jsem zase navlékla džíny, ale po pravdě, bylo mi dost teplo :))) 

Mám pro vás několik květinkových snímků, jen tak pro radost a potěšení. Strašně ráda fotím kytky a hmyz, když se k tomu náhodou nachomýtne. Ale musím přiznat, že na pár docela povedených snímků pučmelounků padnou desítky rozmazaných :) Tak to je celá procházka po naší zahrádce.

Mějte se moc krásně :)

Vaše Šárka ♥

6 komentářů:

 1. Šárko, teda to jsou úchvatné snímky! Koupila jsi si makrokroužky? Jsou nádherné, ty včelky a čmeláci.... tohle mně nevezme ani ta pevná padesátka takhle ostře! Nádhera!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Sabi, moc děkuji, ale je to pořád můj kompakt :) Je to doostřené v Zoneru. Sám foťák mi to tak ostré neudělá. Zabere to sice další čas, ale přece jen ty fotky jsou lepší a koukatelné. Ale hlavně jich mám spoustu nepoužitelných, jak jsem psala :) Ale i za těch pár pěkných jsem vždycky ráda :) Někdy jsem i překvapená, co vyleze.

   Vymazat
 2. Nadherne fotecky Sarko :-)Mej se krasne:-)

  OdpovědětVymazat
 3. Krásné fotky,
  žádné přehnané makro,moc pěkně se na to dívá!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Díky moc :) Fotím na kompakt, takže je to takové „jako“ makro, co mi foťák v makro režimu dovolí. Někdy se podaří, někdy ne :) Měj se krásně :)

   Vymazat